« powrót

„Mikołajek i inne chłopaki (i dziewczyny)"

6 grudnia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się   rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  „Mikołajek i inne chłopaki(i dziewczyny)". Celem konkursu, ogłoszonego w listopadzie przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, było pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci i młodzieży, umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu oraz popularyzacja serii książek o Mikołajku R. Goscinnego i J. J. Sempé. Na konkurs wpłynęło 62 prace, wykonane różnymi technikami przez uczniów klas trzecich i czwartych szkół podstawowych.

Jury oceniając oryginalność, pomysłowość, samodzielność i estetykę wykonania, nagrodziło i wyróżniło uczniów:

I MIEJSCE /ex aequo/

  • Natalia Piotrowska; kl. III SP w Święcanach; nauczyciel: A. Nigborowicz
  • Maria Ryznar; kl. III SP w Bączalu Dolnym;
  • Julia Smaś; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel:  L. Kraus

II MIEJSCE /ex aequo / 

  • Emma Brzezicka; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: L. Kraus
  • Anna Depczyńska;  kl. III SP w Święcanach; nauczyciel: M. Zimka
  • Katarzyna Kuchta; kl. III SP w Święcanach; nauczyciel: A. Nigborowicz
  • Milena Pisz; kl. III SP w Przysiekach; nauczyciel: M. Leśniak
  • Kacper Wilczak; kl. III SP w Lisowie; nauczyciel:  R. Ciołkosz

III MIEJSCE /ex aequo /

  • Krystian Bal; kl. III SP w Kunowej; nauczyciel: E. Gubernat
  • Natalia Jamro; kl. III SP w Święcanach; nauczyciel: M. Zimka
  • Dawid Piecuch; kl. IV SP w Harklowej; nauczyciel: D. Klęba

Wyróżnienia:

  • Mikołaj Bartuś; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel:  L. Kraus
  • Szymon Bolak; kl. III SP w Kunowej; nauczyciel: E. Gubernat
  • Róża Depczyńska; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: L. Kraus
  • Nikola Gąsior; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: L. Kraus
  • Maciej Gutkowski; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel:  L. Kraus
  • Oliwia Lejkowska; kl. III SP w Kunowej; nauczyciel: E. Gubernat
  • Krzysztof Oleszkowicz; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: L. Kraus
  • Emilia Pawluś; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: U. Czerwińska
  • Izabela Pięta;  kl. III SP w Harklowej; nauczyciel: M. Kozioł
  • Zuzanna Ryba; kl. III SP w Lisowie; nauczyciel: R. Ciołkosz
  • Konrad Setlak; kl. III SP w Lisowie; nauczyciel: R. Ciołkosz
  • Kamil Woźniak; kl. III SP w Kunowej; nauczyciel:  E. Gubernat
  • Karolina Wszołek; kl. III SP w Lisowie; nauczyciel: R. Ciołkosz
  • Justyna Zabawa; kl. IV SP w Skołyszynie; nauczyciel: U. Czerwińska
  • Zofia Ziomek; kl. III SP w Bączalu Dolnym; nauczyciel:  E. Kaszowicz

 

Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczali: Paweł Gutkowski (Zastępca Wójta Gminy Skołyszyn) oraz Marta Gąsiorowska - dyrektor GOKiCz w Skołyszynie.

Wasze komentarze

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona powstała w ramach operacji BLIŻEJ KULTURY - PROMOCJA OFERTY KULTURALNEJ W BESKIDZIE NISKIM, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju". Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013