« powrót

"Brzydkie kaczątko”

O tym że trzeba być tolerancyjnym , zwracać  uwagę na problem odmienności , akceptować ją i być wrażliwym oraz reagować na każdy przejaw agresji, jaką może wywoływać fakt, że ktoś jest inny niż wszyscy dowiedziała się publiczność zgromadzona 12 czerwca 2016 r. w  Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

W tym dniu odbył się spektakl "Brzydkie kaczątko". Na scenie wystąpili rodzice dzieci przedszkolnych w Ołpinach. Aktorzy w pięknych strojach oraz niezwykłej scenerii przedstawili perypetie małego "kaczątka", które na swojej drodze do dorosłości musiało stawić czoła upokorzeniom ze strony współbraci zwierząt. Dopiero przemiana w przepięknego królewskiego łabędzia sprawiła, że kaczątko zostało zaakceptowane przez otaczający je świat.

Wasze komentarze

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona powstała w ramach operacji BLIŻEJ KULTURY - PROMOCJA OFERTY KULTURALNEJ W BESKIDZIE NISKIM, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju". Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013