W bibliotece 22 maja odbyły się zajęcia z okazji Dnia Mamy w ramach projektu „Tam czytam, tu jestem”. Inspiracją do spotkania była książka Mama. Dzieci rozmawiały o swoich mamach oraz wykonały piękne papierowe kwiaty. Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze.
Zajęcia w ramach projektu "TAM czyTAM. TU JESTEM ". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.







